Diyar MakineHakkımızda

“Bize değer kazandıran tek şey, yaptığımız işlerdir.“

Kurumsal olarak Eskişehir'de 2002 yılında kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Çelik konstrüksiyon ve Makina imalatı bölge geneline yayılan hizmet ağlarımızla bu sektörde yüksek standartlarda hizmet veren en iyi firmayız. Sizlerin sürekli olarak tercih ettiği ve edeceği bir firma olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışma yaptığımız alanlarda teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörün en iyi hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan herkes alanında profesyonel ustalardır.

Firmamız aynı zamanda çalışma yaptığı alanlarda garantili ve güvenilir hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak hizmet verdiğimiz alanlarda konu ne olursa olsun ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız tüm müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Kusursuz çalışmalarımız ve işçiliğimizle bizden aldığınız hizmetten son derece memnun olacaksınız. Firmamız üstlendiği tüm çalışma alanların da hızlı ve profesyonel hizmet vermektedir.

Firmamızda sizlere hizmet vermek için kullandığımız tüm malzemeler ve makineler yüksek standartlara uygun olan ve hizmet performansımızı en üst seviyeye ulaştıran makine ve malzemelerdir. Firmamız vizyonunu daha da geliştirmek ile meşgul olan müşteri odaklı çalışana bir firmadır. Müşteri memnuniyeti işimizin en önemli ayrıcalıkları arasında yer almaktadır. Müşterilerimizi memnun ederek sürekli tercih edilen bir firma olmak hedefimizdir.

Çalışma yaptığımız alanlarda Çelik konstrüksiyon ve Makina imalatı kullandığımız aletleri, malzemeleri ve hizmetlerimiz görmek için web sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sizlere daha güvenilir bir hizmet için web sayfamızı yeniden tasarladık. Bu sayede oturduğunuz yerden hakkımızda daha yakından araştırma yapabilirsiniz. Firmamız yaptığı tüm işlerin, başından sunuda kadar garantisini veren bir firmadır. Güvenilir olmak ve sizleri mutlu etmek bizim için önemlidir. Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz ve ustalarımız da bu özveriyle sizlere hizmet vermektedir.

Çalışanlarımıza her zaman etik ve ahlak kuralları çerçevesinde çalışmalarını alışıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız tüm çalışmalarda uygun fiyata hizmet vermeye gayret ederiz. Bizimle yolu kesişen her müşteriyi kazanmak işimizin en ince ayrıntısıdır. Vereceğimiz tüm hizmetlerde uygun fiyat garantisi ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri sunarak sizlerin isteklerini yerine getiriyoruz. Firmamızdan hizmet almak için telefon numaralarımızdan bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Hedefimiz

iç Anadolu bölgesinde sektörün öncü ve ileri gelen firması olmak; kalite politikası ile iş ortaklarına akılcı ve estetik çözümler sunmaktadır. Tüketici beklentisini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlayarak beklentiyi vaktinde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılayacak değeri oluşturarak, yaşam konforunu artıran uluslar arası kalite standartlarında hizmet sunmak hedeflerimizin başında gelmektedir.”Süreklilik” ve “en iyi” ilkesini çalışmalarımızın en başına koyarak sizlere sunabileceğimiz hizmetin her geçen gün katlanarak büyümesini sağlamayı amaç edinmekteyiz. Bu kapsamda önceliğimiz tüketici beklentisi ve beklenti odaklı doğru yaklaşım, sonuç olarak doğru hizmet ve müşteri memnuniyeti.Bireysel veya proje bazlı uygulama gereksinimlerinizde, konusunda uzman size özel satış temsilciniz ile İhtiyaçlarınızın detaylı analizi ve en doğru ürün seçimleri. Satış ve uygulama sonrası premium destek hizmeti sağlamaktayız.Unutulmaması gereken en önemli nokta yapınızın türü ne olursa bu tür uygulamaların kalitesi “Hem Güvenliğinizi Hem de Yapınızın Görüntüsü” için önemlidir.Bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınızda garaj kapısı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, fotoselli kapı ve tüm otomatik kapı uygulamalarında ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz.Uzman kadrosu, geniş ürün yelpazesi, 300m2 kapalı alana sahip üretim fabrikası ile Diyar Makine siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyar.

Misyon ve Vizyonumuz

%100 Müşteri memnuniyeti Misyonu ile imalatı, satışı ve montajını yapmış olduğumuz ürün gruplarında etkili, akılcı ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Diyar Makine’yi tercih eden müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, ortaya koyulan hizmetin arkasında durmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer almak, Yüksek üretim kalitemiz ile ürünlerimizi en ekonomik ve kullanılır biçimde sunmak asli görevlerimizin başındadır.İş felsefemiz sektöründe dayanıklı ürün ortaya koymak, yeni model ve dizaynlarımız ile öncülük etmek,  çevreye uyumlu ayrıcalıklı ürünler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.Teknolojik alandaki değişimlere hızla uyum sağlayarak tüketiciye maksimum fayda ve uygun fiyatlarla yansıtarak bölgemizde sektörün öncü firması olmaya adayız.İsteğiniz;

-Kalite-Uzman kadro

-%100 Müşteri memnuniyeti

-7/24 Hizmet ise

Doğru yerdesiniz ve Diyar Makine’ye hoş geldiniz..

123K.

Makina imalatı ve Çelik konstrüksiyon

M

Makine

İmalat

Üretim

K

Firmalar

Müşterilerimizi memnun ederek sürekli tercih edilen bir firma olmak hedefimizdir.

“Bize değer kazandıran şeyler, yaptığımız işlerdir.“