Çelik Konstrüksiyon

Ürün İçeriği

Çelik konstrüksiyon son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Son derece konforlu olan bu yapılar sayesinde kendinize özel bir yaşam alanı oluşturursunuz. Konstrüksiyon yaptırmak amacıyla firmamızı arayan herkese kusursuz bir proje çizerek hayallerinizdeki yapıyı yapıyoruz. Bu sektörde tecrübeli ve profesyonel olarak hizmet verdiğimiz için sizlerde bizimle evinizi yaptığınız için memnun olacaksınız.

Yapı teknolojileri yapan firmamız sizlere kusursuz bir konfor ve estetik özellikte proje yapmaktadır. Firmamız müşterilerimizin güvenini kazanan titiz ve disiplinli bir firmadır. Firmamız tarafından yapılan fabrika,hangar depo alanları gibi mimarlar ve mühendisler kontrolünden hazırlanmaktadır. Çelik yapıları hazırlarken tasarımının estetikliğine ve statik hesaplamalarına öncelik veriyoruz. Ayrıca konforlu, dayanıklı ve mevsim şartlarına karşı %100 koruyucu özellikte yapılar yapıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Özellikleri

Çelik konstrüksiyon yapıların ana taşıyıcıları galvaniz paslanmaz hafif çelik yapı sisteminin oluşturan kusursuz özellikle hazırlanmaktadır. Çevre dostu olarak yaptığımız bu evler galvanizli hafif çelik villa ve evler yüksek izolasyonlu özelliğiyle de enerji tasarrufunu maksimum seviyeye ulaştırır. Firmamız modern üretim sistemlerinin sahip olduğu yeni teknolojileri kullanarak üretim yapmaktadır.

Çelik imalatlarımız;

  • Estetik özellikli
  • Sağlam
  • Güvenli
  • Kaliteli
  • Çevre dostu
  • Uzun ömürlü olarak hazırlanarak sizlere teslim edilir.

Firmamız tarafından projeniz istediğiniz zaman dilimi içerisinde kısa sürede hazırlanmaktadır. Kurulumunda ki ustalığın profesyonelliği ve malzemelerdeki kalite ile çelik yapı son derece kusursuz olacaktır.

Çelik Yapılar’da Uygun Fiyat ve Kalite

Çelik yapı en iyi şekilde hazırlarken en kaliteli malzemeleri seçeriz. Yerinde kurulum yapmadan önce zemini sağlam ve dayanıklı bir hale getiririz. Tüm bu detayları bizi tercih ettiğiniz andan itibaren planlı ve projeli bir halde detaylı olarak görüşebiliriz. Firmamız her zaman müşteri yanlısı olarak hizmet vermektedir.

İmalat sürecinde çatı zeminine kadar her bir alanını son derece kaliteli ve sağlam bir şekilde hazırlıyoruz. Yaptığımız tüm işlerin garantisini veriyoruz. Ayrıca uygun fiyata seçenekleri ve her bütçeye uygun ödeme koşullarıyla sizlere hizmet vermeye hazırız. Sizlerde kaliteli ve konforlu bir yapıya sahip olup uzun yıllar mutlu ve rahat yaşamak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

Launch project