Makine İmalatı

Ürün İçeriği

Makine İmalatı

Kusursuz mühendislik, yüksek performans

Diyar Makine, kurulduğu günden bu güne ürünleri ve verdiği hizmetleri ile kendisini verimlilik ve performans üzerine kurduğunuz işletmenizi daha rekabetçi yapmaya adamıştır. Şirket sahip olduğu ar & ge, tasarım ve mühendislik gücüyle özellikle lastik imalat ve kauçuk sektöründe üretim yapan müşterilerinin gereksinimlerine odaklı projelere uygun çok özel çözümler geliştirmektedir.

Diyar Makine’ nin ürettiği makineler, daha düşük iş gücü gereksinimi sağlamakta, bakım maliyetlerini minimize etmekte olup, yüksek hızlı performansları ile üretim verimliliğini, güvenilirliği ve kusursuz ürün kalitesini birleştiren makinelerdir. Diyar Makine ayrıca daha büyük lastik boyutları ve daha sofistike tasarımlar ile projelere uyum sağlayabilecek kadar esnek ürün üretebilme yeterliliğindedir.

Diyar Makine, daha ilk görüşmede müşterilerinin ihtiyaçlarını ve sahayı çok iyi analiz edebilecek tecrübeye ve teknik bilgiye sahiptir. Bu yönüyle şirket, proje oluşturarak, ar-ge ve tasarım çalışmalarını başlatıp gerekli onay sürecinin ardından kusursuz performansla çalışan üst düzey kalitede makineleri üretmektedir.

Diyar Makine 5 ana grupta toplam 23 farklı tipte Makine İmalatı yapmaktadır.

Makine Konstrüksiyon & Diğer Makineleri

Makinelerin mekanik bakımı ve onarımı, otomasyon sisteminin güncellenmesi, elektrik tasarımının uygulanması, var olan makinelerin ve sistemlerin modernizasyonu konularında ESO Group Servis kusursuz hizmet kalitesi ile her zaman çözüm ortağınız konumundadır.

İletişim

Launch project