Merdiven ve Korkuluk

Ürün İçeriği

Merdiven Korkulukları

Geçmiş yıllardaki merdivenlerle günümüzdeki merdivenleri kıyasladığınız zaman aradaki farkı göreceksiniz. Ev, iş yeri, bina, hastane ve cafe gibi birçok alanda merdivenler kullanılıyor. Uluslararası kalite standartlarında tasarım, danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Merdiven Korkuluğu

Kullanılan bu merdivenler günden güne geliştirilerek daha şık bir görünüme kavuşturuldu. Çünkü zamanına ilerlemesiyle insanların ihtiyaçları ve istekleri değişti. Geçmiş yıllarda sadece ihtiyaca yönelik kullanılan merdivenler günümüzde dekorasyonun bir parçası oldu. Merdiven korkulukları ise dekorasyonun bütünlüğünü sağlamak için oldukça önemli diyebiliriz. Düz renklerde ve belirli modellerle üretilen korkuluklar artık farklı modellerde ve renklerde tasarlanıyor. Tasarımlar, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilerek yerini alıyor.

merdiven korkuluğu

Evinizde veya iş yerinizde kullanacağınız merdiven korkuluklarını nasıl belirliyorsunuz? Sıradan bir model yerine size özel tasarım korkuluklarınızı ev ve iş yerlerinizde kullanmaya ne dersiniz? Zara Metal ailesi olarak yıllardır merdiven korkulukları tasarımı ve imalatı yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektör değişime ve gelişime açık bir sektördür. Biz, değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda korkuluk hizmeti veriyoruz. Korkuluklarımızla güvenilir ve kaliteli hizmet vermek için aşağıdaki maddeleri daima göz önünde bulunduruyoruz.

Korkuluğun kullanım alanı

 • Özel tasarım
 • Doğru renk ve model seçimi
 • Kaliteli malzeme kullanımı
 • Merdiven Korkuluğu Modelleri

Yılların bilgi ve birikimine sahip bir firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizle görüştükten sonra kaliteli ve güvenilir hizmet için öncelikle korkuluğun kullanım alanını inceliyor, korkuluk için ölçüleri alıyoruz. Eğer müşterilerimizin istediği bir model yoksa kendi modellerimizin bulunduğu kataloğu gösteriyoruz. Müşterilerimiz bu katalogdan istediği modeli seçebilir, rengini belirleyebilir eğer isterse o model üzerinde değişiklikler yaptırabilir. Müşterilerimiz özel tasarım isterse korkuluğun kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak müşteri odaklı tasarımlar yapıyoruz.

Merdiven Korkuluğu Yapımı

Bilgisayar ortamında tasarladığımız modellerimizi müşterilerimizden onay aldıktan sonra belirlenen ölçülerde üretiyoruz. Kullandığımız yüksek kaliteye sahip malzemelerimiz sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz korkuluklar tasarlıyoruz. Tercih edeceğiniz korkuluğun kullanışlı olmasıyla birlikte bulunduğu ortamın dekorasyonunu da koruması adına doğru renk ve modellerle çalışıyoruz. Tasarımını ve üretimini yaptığımız merdiven korkulukları ekibimiz tarafından adresinize getirilerek kuruluyor. Herhangi tamir, bakım ve onarım için ekibimiz gerekli çalışmaları özenle ve dikkatle gerçekleştiriyor.

Ferforje Merdiven Korkuluğu

Merdiven korkulukları sektördeki çoğu firma tarafından dayanıksız malzemelerle üretilip yüksek fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Bu korkuluklar eğer dışarıda kullanılıyorsa güneşten ve yağmurdan etkilenerek zarar görüyor. Belirli bir süre sonra kullanılamaz hale gelen korkuluklar hem kötü bir görünüm oluşturuyor hem de maddi zarar edilmesine sebep oluyor. Oysa Zara Metal ailesi olarak kaliteli malzemelerle güneşten ve yağmurdan etkilenmeyen, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz korkuluk imalatı yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına yüksek kaliteye sahip korkuluklarımızı uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Bu fiyatlarımız korkuluk için kullanılan malzemeye, korkuluğun tasarımını ve ölçülerine göre değişim gösterse de uygun fiyatlı hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Yük Platformu

 • Paslanmaz Tank İmalatı
 • Siyah sac tank imalatları
 • Galvaniz daldırma tanklar
 • Paslanmaz Tank
 • Paslanmaz Karıştırıcı mikser
 • Paslanmaz Taşıma arabaları
 • Paslanmaz Ekipmanlar ve imalatları

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda prosese uygun imalatlar yapılmaktadır.

Çeşitli amaçlarla kullanılmaz üzere istenen sıvı-yarı sıvı-katı malzemelerin kimyasal özellikleri, basıncı, sıcaklığı gibi kriterlere bağlı olarak cidarlı ya da cidarsız, karıştırıcılı vs. paslanmaz ve siyah sacdan, imal edilebilirler.

Sizlerin isteği doğrultusundan verdiğiniz bilgilere göre çeşitli tank imalatı ile ilgili bilgi ve fiyat konusunda bilgi almak için lütfen arayınız.

İletişim

 • Kategori:
 • Tel: +90 532 137 00 51
 • Email: info@diyarmakine.com
Launch project